KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14733282
nr 1473 3282
Jan Rhodin
(f. 1938), Sverige
Sjöfåglar. Signerad. Akvarell, bildmått: 34x46, yttermått inklusive ram: 52x64 cm
Jan Rhodin, svensk bildkonstnär född i Flen 1938.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 6 juni 2022
kl 20:11:34
1/6 16:10:56
100 kr
6/6 18:21:28